Sezon zakończony

Sezon NLF zakończony

W 11 urodziny Ośrodka Sportu i Rekreacji w Niemodlinie, zakończyliśmy 12 sezon Niemodlińskiej Ligi Futsalu. Zakończenie odbyło się późnym wieczorem po godzinie 22, na początek należy się szacunek wszystkim ekipom, które wystartowały w rozgrywkach i je ukończyły. Podsumowując całe rozgrywki, trzeba je uznać za udane, 10 teamów z regionu cieszy. Po 6 latach nowym Mistrzem została drużyna Na Topie Niemodlin, która przerwała zwycięską passę ANJ Ząbkowski Niemodlin, który nie wytrzymał finiszu rozgrywek i musiał zadowolić się trzecią lokatą w sezonie. Na drugim stopniu podium stanęli futsaliści Unii Tułowice, którzy rzutem na taśmę w ostatniej kolejce minęli ANJ. Tuż za pudłem debiutanci Góral Sidzina II, to duża pozytywna niespodzianka. Piąta lokata, to również pozytywna niespodzianka Young Boys Tułowice pomimo że młodzi to dzielnie stawiali czoła starszym kolegom i w debiucie zanotowali fajny wynik. Albatros Niemodlin po dobrym starcie, środek rundy bardzo słaby i w konsekwencji szósta lokata. Siódmy zespół ligi to Huragan Grabin, pozytywny team, wynik ciut za słaby, ale za rok będzie lepiej. Ośmy Góral Sidzina I, kolejny debiutant, drużyna miała swoje problemy, ale dojechała do końca rozgrywek, wolą walki i charakterem, super. Mini Team drużyna z wielki charakterem, prze ambitna, złożona z dziewczyn i chłopaków, a liderkami były sympatyczne Gataczki Ola i Ewa, które każdy mecz okupowały kontuzjami, ale się nie poddawały. Pozycja dziesiąta też jest ok chciałoby się powiedzieć, Team Opole, czyli juniorzy Unii Tułowice, najmłodszy zespół w stawce, z wielkimi indywidualnymi umiejętnościami, serduchem do walki i szacunkiem do przeciwnika, debiut ligowy może zaliczyć jako udany. Nogi nie odstawiali walczyli do ostatniej kolejki, szacun. Szacunek dla wszystkich zawodników i mówimy do wszystkich panowie i panie do listopada, meldujemy się w komplecie i zaczynamy nowy sezon.

Podsumowując bez piłkarzy nie ma grania, ale bez sponsorów i ludzi dobrej woli nie ma nagród. Jak już wszyscy wiedzą główne trofea i nagrodę funduje Pni Dorota Koncewicz Burmistrz Niemodlin. W tymsezonie do naszej rodziny futsalowej dołączyli również ludzie dobrej woli, którzy hojnie postanowili wesprzeć nasze rozgrywki i ufundowali cenne nagrody indywidualne, a więc po kolei:

Pan Grzegorz Babijczuk właściciel firmy Kancelaria Odszkodowawcza Grupa Gredar Brzeg ufundował dwie nagrody dla najlepszego młodzieżowca do lat 20, którym został Piotr Banaś, oraz dla najlepszego bramkarz w tym wypadku bramkarki którą został Ewa Gatak.

Nagrodę dla Króla strzelców ufundował Pan Robert Bochynek właściciel firmy Rob – Instal technika grzewcza.

Pan Mateusz Lakwa Boos firmy Usługi Budowlane Mateusz Lakwa, rywalizował na parkiecie NLF i zajął wspólnie z drużyną drugą lokatę, nagrodził najlepszego zawodnika Adama Setlę.

Pan Grzegorz Krzyśków Biuro Podróży Agricola ufundował nagrodę dla najstarszego zawodnika Piotra Kramczyńskiego.

Dziękujemy również Panu Kamilowi Ząbkowskiemu zawodnikowi i kierownikowi ANJ Ząbkowski Niemodlin, który w ostatniej chwili nic nikomu nie mówiąc ufundował nagrodę niespodziankę najstarszemu zawodnikowi NLF. Kamil szacunek.

Dziękujemy również Oli Gatak i Ewie Gatak, za wielką pomoc w organizacji całych rozgrywek, wspierały nas również dwie młodsze pomocniczki Maja Bąk i Natalka Janik, które pod nieobecność wyżej wymienionych pomagały ogarnąć rozgrywki.

Na zakończenie dziękujemy wszystkim zaangażowanym, kibicom młodszym i starszym, pracownikom obsługi naszej hali Pani Irence, Pani Asi, Panu Jankowi i Panu Jackowi.

Do następnego sezonu.